Vijf patronen waarom projecten vastlopen. En de aanpak die werkt.
P2 begeleidde tientallen complexe investeringsprojecten in food en maakindustrie. We weten waar het misgaat.
Verduurzamen, digitaliseren, investeren, productielijnen uitbreiden. De ambitie is helder, maar er loopt te veel tegelijk. Projecten worden erbij gedaan, het overzicht raakt zoek en bij tegenslag valt de regie weg.
Wereldwijd onderzoek van Bent Flyvbjerg toont aan dat slechts 0,5% van grote projecten op tijd, binnen budget én met de beoogde opbrengst wordt opgeleverd. In food en maakindustrie zien wij dagelijks waarom.
Met praktische inzichten en voorbeelden uit projecten in food en maakindustrie.
Lees via deze link verder over de case: 50 projecten, 1 directie, 0 overzicht. Over een internationale foodproducent waar meer dan vijftig projecten tegelijkertijd liepen, maar waar niemand het volledige beeld had.